"Kristýna je úžasná učitelka,hlavně trpělivá a vždy všechno důkladně vysvětlí. Myslím, že se z nás staly fajn kamarádky."

( Petra M. - 11. 9. 2019 )

 

"Kristýna je moc příjemná lektorka, velmi trpělivá a klidná. Vždy se snaží vyjít vstříc i co se týče termínu vyúky. Při lekci je vždy příjemná atmosféra, žádné stresy. Pokaždé se moc těším. Rozhodně doporučuji!"

( Hana S. - 20. 11. 2018 )

 

"S lektorkou Kristynou sa mi chorvactina uci velmi dobre. Ma svatu trpezlivost, vysvetli, zopakuje. Ked ma zaujme nejaka tema, vzdy na najde vsetko potrebne. Je s nou zabava a sranda. Lekcie chorvactiny ma vdaka nej bavia ovela viac."

( Jana B. - 20. 10. 2018 )

 

"Kristýna je úžasná. Sám jsem učitel a Kristýna je naprosto vzorový typ moderního učitele. Nejede v zajetých vzorcích, které se stále zkostnatěle na školách drží. Lze s ní mluvit o čemkoliv, má naprosto lidský přístup a není povýšená. Jsem víc než nadšený a moc děkuji za lekce. Těším se na další hodinu :)"

( Novotný G. - 7. 11. 2019 )

 

"Dobar dan, dobro došli, bok. ???? Kristina je najbolji od najboljih. Preporučujem! ???? Přátelé, mám za sebou deset lekcí. Vše probíhá ve velmi přátelském duchu. Kristina má smysl pro humor, je vstřícná a milá. Rozhodně u ní nemám pocit jako ve škole. Spíše se cítím jako u kamarádky, kde se mimo jiné učíme Chorvatsky. Kristina, hvala puno! Vidimo se uskoro! ????"

( Petr S. - 8. 11. 2019 )